Team

Directie:

Lieve D’haese – GSM : 0485/84.42.50 – directie@gkls-maleizen.be

Secretariaat:

Gerda Vandenwayenberg – 02/687.22.57 – secretariaat@gkls-maleizen.be

Kleuterleidsters

Wendy Steurs – juf.wendy@gkls-maleizen.be
Nadine Gysens – juf.nadine@gkls-maleizen.be
Kristel Theys – juf.kristel@gkls-maleizen.be
Sofie Fluyt – juf.sofie@gkls-maleizen.be

LO leerkracht

Marijke Boon – Juf.marijke@gkls-maleizen.be

Zorgteam

Kinderverzorgster Kathleen Joly – Juf.kathleen@gkls-maleizen.be
Zorgcoördinator Ineke Van Laeken – zorg@gkls-maleizen.be
CLB-verantwoordelijke Annelies Vandewal – tel: 016/28 24 00
ICT-coördinator Bjorn Willems – ict@gito-overijse.be

Voor en naschoolse opvang

Eric Dellaert

© Gemeentelijke Kleuterschool Lotharingenkruis 2022

Wij maken gebruik van cookies of gelijkaardige technologieën (bv. pixels of sociale media plug-ins) om o.a. uw gebruikservaring op onze website zo optimaal mogelijk te maken. Daarnaast wensen wij analyserende en marketing cookies te gebruiken om uw websitebezoek persoonlijker te maken, gerichte advertenties naar u te verzenden en om ons meer inzicht te geven in uw gebruik van onze website.

Gaat u ermee akkoord dat we cookies gebruiken voor een optimale websitebeleving, opdat wij onze website kunnen verbeteren en om u te kunnen verrassen met advertenties? Bevestig dan met "OK".

Wenst u daarentegen specifieke voorkeuren in te stellen voor verschillende soorten cookies? Dat kan via onze cookie policy. Wenst u meer uitleg over ons gebruik van cookies of hoe u cookies kan verwijderen? Lees dan onze cookie policy.